FAAR architekci ID: 483

Odwiedzin: 11292

FAAR architekci to grupa projektowa założona i prowadzona przez Krzysztof Faber.Strona prezentuje idee twórcze i projekty z ostatnich paru lat działalności tego architekta jak i najnowsze przemyślenia z zakresu architektury,urbanistyki,grafiki oraz fotografii. Współzależność i symbioza tych wszystkich obszarów są kluczowe dla filozofii grupy projektowej.

Takie wielowarstwowe podejście i pojmowanie przestrzeni i zachodzących w niej zmian od zawsze towarzyszyło także w pracy twórczej Krzysztofa Faber co ostatecznie znalazło odzwierciedlenie w nazwie.

FA­­­­

/fabryczny/fabrykacja/fachowiec/fachowość/fachura/fala/faktor/fantazja/fasada/fason/faza/

AR

architektura/archetyp/architekt/arena/argumentacja/arkadia/aromat/artykulacja/arytmometr/

Od początku swojej działalności grupa projektowa FAAR architekci działa na wielu płaszczyznach , rozszerzając swoją działalność poza działania tylko i wyłącznie związane ze standardowym projektowaniem.

W działalności grupy projektowej FAAR architekci niezmiernie ważny jest kontekst istniejących sytuacji przestrzennych, społecznych oraz finansowych. Kreatywne przeniesienie ich na realny projekt w pełni satysfakcjonujący odbiorców i przyszłych użytkowników jest wyznacznikiem naszego sukcesu zawodowego.

 

FAAR architekci